PSAClub Romania: [VAND] Electroventilator racire radiator - PSAClub Romania

Jump to content

Bine ati venit !

ATENTIE !
Rugam cititi regulile sectiunii Publicitate inainte de a posta prima data aici - click !

NU postati doar pentru a aduce anuntul in primul rand.
Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

[VAND] Electroventilator racire radiator Citroen C2, C3, Peugeot 207, 1007

#1 User is offline   crysti79 

• Experimentat
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Activi
  • Citroen
  • C3 1.4 HDI SX 2005
  • Citroen C3 1.4 HDI 2008

Posted 14 March 2014 - 01:50 PM

Vand un electroventilator racire radiator compatibil cu Citroen C2, C3 dupa anul 2005, Peugeot 207, 1007 dupa 2006.
Ventilatorul a fost demontat de pe masina mea si reconditionat (s-au schimbat carbunii deoarece erau uzati si contactul nu se mai facea corect).
Ventilatorul este probat, functioneaza foarte bine.
Asigur si montaj pentru Constanta.
Pret 370 lei.
Ca fapt divers, cand am cautat sa cumpar unul nou vara trecuta, preturile variau intre ~700 si ~1100 lei la magazinele pe unde am intrebat.
Posted Imagescreen.width*0.5) {this.resized=true; this.width=screen.width*0.5; this.alt='Click here to open new window';}" onmouseover="if(this.resized) this.style.cursor='hand';" onclick="if(this.resized) {window.open('http://s30.postimg.org/rm3qh4gct/DSCF1658.jpg');}" />Posted Imagescreen.width*0.5) {this.resized=true; this.width=screen.width*0.5; this.alt='Click here to open new window';}" onmouseover="if(this.resized) this.style.cursor='hand';" onclick="if(this.resized) {window.open('http://s24.postimg.org/4r59c8aqp/DSCF1659.jpg');}" />
Eticheta din poza este de pe cutia unui ventilator Valeo identic cu cel din prima poza. Am pus eticheta pentru a se vedea codul si modelele pe care poate fi montat.
Contact pe PM.

This post has been edited by crysti79: 14 March 2014 - 02:05 PM

0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic